Delta Class

Madison Jenkins '18 Computer Engineering

Madison Jenkins '18
Computer Engineering

 

Epsilon Class

Stephanie Liebel '19 Mechanical Engineering

Stephanie Liebel '19
Mechanical Engineering

Talia Rodkey '19 Bioengineering

Talia Rodkey '19
Bioengineering

Lara Reid ‘19 Bioengineering

Lara Reid ‘19
Bioengineering

 

Zeta Class

Baozhu Judy Lu '19 Industrial Systems Engineering

Baozhu Judy Lu '19
Industrial Systems Engineering

Emma Tao '19 Civil Engineering

Emma Tao '19
Civil Engineering

Dawon Aileen Jeong '19 Computer Engineering

Dawon Aileen Jeong '19
Computer Engineering

Rebecca Lentz '19 Electrical Engineering

Rebecca Lentz '19
Electrical Engineering

Emily Weston '19 IDEAS

Emily Weston '19
IDEAS

Casey Urban ‘19 IDEAS (Environmental Engineering)

Casey Urban ‘19
IDEAS (Environmental Engineering)

 

Eta Class

Victoria Campbell '20 IDEAS

Victoria Campbell '20
IDEAS

Rebecca Salsburg-Frank '19 IDEAS

Rebecca Salsburg-Frank '19
IDEAS

Xi Xi '20 Mechanical Engineering

Xi Xi '20
Mechanical Engineering

 

Theta Class

Jasmine Banful '20 Mechanical Engineering

Jasmine Banful '20
Mechanical Engineering

Abby Bettenhausen '20 Materials Science Engineering

Abby Bettenhausen '20
Materials Science Engineering

Kate Chamberlain '20 Computer Science Engineering

Kate Chamberlain '20
Computer Science Engineering

Bethany Chen '20 Computer Science Engineering

Bethany Chen '20
Computer Science Engineering

Sheyla Corral '20 Electrical Engineering

Sheyla Corral '20
Electrical Engineering

Alyssa Shrestha '20 Biology

Alyssa Shrestha '20
Biology

Nzinga Hendricks '20 Behavioral Neuroscience

Nzinga Hendricks '20
Behavioral Neuroscience

Sinuo Snow Li '19 Applied Mathematics

Sinuo Snow Li '19
Applied Mathematics

Krista Wollerman '20 Bioengineering

Krista Wollerman '20
Bioengineering

Jillian Cowles '20 Materials Science Engineering

Jillian Cowles '20
Materials Science Engineering

Abby Bettenhausen ‘20 Materials Science & Engineering

Abby Bettenhausen ‘20
Materials Science & Engineering

 

Iota Class

Kaitlyn Baldizzi '21 Mechanical Engineering

Kaitlyn Baldizzi '21
Mechanical Engineering

Georgia O'Connor '21 Biology

Georgia O'Connor '21
Biology

Aubrey Beck '20 Biology

Aubrey Beck '20
Biology

Isabella Romano '21 Environmental Engineering

Isabella Romano '21
Environmental Engineering

Francesca Brown '21 Chemical Engineering

Francesca Brown '21
Chemical Engineering

Catherine Llaneza '19 Bioengineering

Catherine Llaneza '19
Bioengineering

Isabel De Guzman '20 IDEAS

Isabel De Guzman '20
IDEAS

Natalie Maroun ‘21 IDEAS

Natalie Maroun ‘21
IDEAS

Adele Hancock ‘21
Biology

Kappa Class

Sally Gu ‘21 Environmental & Global Studies

Sally Gu ‘21
Environmental & Global Studies

Molly Benning ‘21 Industrial & Systems Engineering

Molly Benning ‘21
Industrial & Systems Engineering

Laura Ott ‘21 Computer Science and Business

Laura Ott ‘21
Computer Science and Business

Dana Baker-Tubbs Mechanical Engineering

Dana Baker-Tubbs
Mechanical Engineering

Kyra Dimaranan ‘21 Computer Engineering

Kyra Dimaranan ‘21
Computer Engineering

Suyeon Hong ‘21 Industrial & Systems Engineering

Suyeon Hong ‘21
Industrial & Systems Engineering

Morgan Massino ‘21 Chemical Engineering

Morgan Massino ‘21
Chemical Engineering

Maria Lancia ‘21 Bioengineering

Maria Lancia ‘21
Bioengineering